LAR TRANSPORTNI SISTEMI d.o.o.
Industrijska ulica 54,
2230 Lenart v Slov. goricah, SI – Slovenija
ID za DDV: SI66763207
Matična številka: 2363160
Poslovni račun: SI56 1010 0005 9607 853 odprt pri Banka Intesa Sanpaolo d.d.
IBAN: SI56101000059607853 SWIFT: BAKOSI2X
Smo davčni zavezanci
Tel.: 00386 2 460 25 40

VODSTVO

Sonja Grušovnik
direktor
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 40
Gsm: 00386 (0)40 16 11 02
E-pošta: sonja@lar.si

Borut Grušovnik
direktor komerciale
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 40
Gsm: 00386 (0)31 63 63 87
E-pošta: borut@lar.si

PRODAJA LOGISTIČNIH REŠITEV – TRANSPORTNI VALJI IN LINIJE

Vili Šmid
produktni vodja
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 47
Gsm: 00386 (0)31 67 13 11
E-pošta: vili@lar.si

Jože Rakuša
tehnično svetovanje
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 564 18 20
Gsm: 00386 (0)41 642 192
E-pošta: joze@lar.si

Igor Barton
vodja prodaje
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 40
Gsm: 00386 (0)40 272 607
E-pošta: igor@lar.si

PRODAJA KOLESA

Mateja Smonkar
komerciala
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 47
Gsm: 00386 (0)31 671 326
E-pošta: mateja@lar.si

PRODAJA PALETE

Marjan Štraus
tehnični komercialist
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 48
Gsm: 00386 (0)40 16 11 03
E-pošta: info@lar.si

Nina Grušovnik
komerciala
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 48
Gsm: 00386 (0)40 569 205
E-pošta: nina@lar.si

FINANCE IN RAČUNOVOSTVO

Klavdija Kojc
računovodstvo
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 40
Gsm: 00386 (0)40 161 107
E-pošta: klavdija@lar.si

Jasna Vrbnjak
kompenzacije
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 43
Gsm: 00386 (0)40 161 108
E-pošta: jasna@lar.si