LAR TRANSPORTNI SISTEMI d.o.o.
Industrijska ulica 54,
2230 Lenart v Slov. goricah, SI – Slovenija
ID za DDV: SI66763207
Matična številka: 2363160
Poslovni račun: 04173-0001409992, NOVA KBM d.d.
IBAN: SI56041730001409992 SWIFT: KBMASI2X
Smo davčni zavezanci
Tel.: 00386 2 460 25 40

VODSTVO

Sonja Grušovnik
direktor
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 40
Fax: 00386 (0)2 460 25 45
Gsm: 00386 (0)40 16 11 02
E-pošta: sonja@lar.si

Borut Grušovnik
vodja komerciale
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 40
Fax: 00386 (0)2 460 25 45
Gsm: 00386 (0)31 63 63 87
E-pošta: borut@lar.si

PRODAJA VALJI

Vili Šmid
produktni vodja transportnih valjev
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 47
Fax: 00386 (0)2 460 25 45
Gsm: 00386 (0)31 67 13 11
E-pošta: vili@lar.si

Boštjan Turk
komerciala
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 44
Fax: 00386 (0)2 460 25 45
Gsm: 00386 (0)51 324 310
E-pošta: bostjan@lar.si

PRODAJA KOLESA

Mateja Smonkar
komerciala
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 47
Fax: 00386 (0)2 460 25 45
Gsm: 00386 (0)31 671 326
E-pošta: mateja@lar.si

Sebastijan Kurnik
tehnični komercialist
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 47
Fax: 00386 (0)2 460 25 45
Gsm: 00386 (0)51 386 997
E-pošta: sebastijan@lar.si

PRODAJA – PALETE

Marjan Štraus
tehnični komercialist
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 48
Fax: 00386 (0)2 460 25 45
Gsm: 00386 (0)40 16 11 03
E-pošta: info@lar.si

Nina Grušovnik
komerciala
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 48
Fax: 00386 (0)2 460 25 45
Gsm: 00386 (0)40 569 205
E-pošta: nina@lar.si

FINANCE IN RAČUNOVOSTVO

Klavdija Kojc
računovodstvo
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 40
Fax: 00386 (0)2 460 25 45
Gsm: 00386 (0)40 161 107
E-pošta: klavdija@lar.si

Jasna Vrbnjak
kompenzacije
Industrijska ulica 54, SI-2230 Lenart
Tel.: 00386 (0)2 460 25 43
Fax: 00386 (0)2 460 25 45
Gsm: 00386 (0)40 161 108
E-pošta: jasna@lar.si